Skip to main content
Новини

Водіїв контролюватиме автоматична система фіксації правопорушень

By 23.06.2016January 24th, 2022Немає коментарів

УБДР оприлюднило проект урядової постанови «Про функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі».

Постановою передбачається затвердити Порядок функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Згідно з документом, система фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі – це сукупність технічних засобів, що дозволяють здійснювати виявлення та фотозйомку / відеозапис правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі, процесуальних та організаційних заходів з використанням спеціального обладнання та програмного забезпечення.

Автоматизований облік порушень, зафіксованих в автоматичному режимі, здійснюється уповноваженими підрозділами Національної поліції шляхом внесення інформації про  постанови щодо накладення адмінстягнень за порушення у відповідні бази (банки) даних, що входять до єдиної інформаційної системи МВС.

Інформування учасників дорожнього руху про місця встановлення стаціонарних технічних засобів здійснюється шляхом розміщення відповідних відомостей на офіційному сайті Національної поліції, в ЗМІ, а також шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.
Перейти к другим новостям:

Новый VolksWagen Tiguan (Тигуан) 2016

Пьющим водителям в Украине ужесточат наказание

Новый закон о растаможке б/у автомобилей.

Растаможить подержанный автомобиль станет дешевле

Украинцы смогут ездить на транзитных номерах целый год